Eventy

Organizując spotkanie dla Państwa pracowników, proponujemy urozmaicić je o część integracyjno – sportową. Różne formy oryginalnych aktywności wspomagają budowanie zgranego zespołu w oparciu o współpracę i wzajemne zaufanie. Zajęcia które Państwu zaproponujemy, z racji na swoją wyjątkową atrakcyjność, zdecydowanie podniosą prestiż spotkania i zadowolenie uczestników ze spędzonego z nami czasu. Zwiększą także efektywność szkoleń prowadzonych na Sali, co bezpośrednio przełoży się na jakości i wydajność pracy zespołu. Pośród różnych form zajęć integracyjnych, szczególnie polecamy te oparte na sporcie i aktywności fizycznej, które – jak pokazuje praktyka – najlepiej sprawdzają się jako stymulator do zadań umysłowych i narzędzie do budowania efektywnego, współpracującego zespołu.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), ruch sam w sobie, uprawiany jako forma rekreacji wpływa pozytywnie na procesy myślowe zachodzące w głowie każdego jej uczestnika. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu programu dnia wszelka działalność ludzka może być bardziej wydajna, akoncentracja uwagi utrzymywać się na wyższym poziomie. Podczas ćwiczeń fizycznych mózg ludzki odpoczywa od zadań teoretycznych, a przy zajęciach umysłowych można jednocześnie czerpać relaks po wcześniejszej aktywności ruchowej. Nie oznacza to, że sport i rekreacja wyłączone są z myślenia – wręcz przeciwnie! Istotą całego procesu jest to, ażeby przy tych dwóch formach aktywności ludzkiej wykorzystać swoje maksimum. Takie maksimum zapewnią Państwu trenerzy i specjaliści od aktywnego wypoczynku prowadzący zajęcia w naszej firmie.

Skupiamy wokół nas całą rzeszę entuzjastów różnych form sporu i aktywności fizycznej, włączając w to tych najwybitniejszych w Polsce, z członkami kadry olimpijskiej i medalistami mistrzostw świata włącznie!

Specjaliści od sportów wodnych przeprowadzą dla Państwa szkolenie i zorganizują regaty na jachtach żaglowych, szalupach wiosłowych, windsurfingu czy kajakach. Takie zajęcia doskonale wpływają na pracę zespołową i dostarczą dreszczu sportowej rywalizacji. W parkach linowych i na ściankach wspinaczkowych będziemy budowali zaufanie do partnera poprzez ubezpieczanie się nawzajem. Przeprawy terenowe z wykorzystaniem samochodów terenowych, quadów lub wykorzystując mięśnie nóg, dostarczą solidną dawkę adrenaliny, a uzupełnione o strategiczne zespołowe gry w terenie będą świetnym narzędziem integracyjnym.

Ściśle współpracujemy z uznanym w Polsce klubem narciarsko – tenisowym, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu profesjonalne szkolenie narciarskie na każdym poziomie zaawansowania, od osób zupełnie początkujących do grup eksperckich. Tak przeszkolona grupa weźmie udział w wewnętrznych zawodach slalomu giganta na wydzielonym i zabezpieczonym tylko dla nas stoku. Bramki gigantowe z płachtami, profesjonalny start i meta z elektronicznym pomiarem czasu, sędzia startu i mety – to wszystko sprawi, że każdy z uczestników, nawet zupełny narciarski nowicjusz, poczuje się jak zawodnik pucharu świata, a sportowe emocje, radość i rywalizacja na długo zostaną w pamięci zawodników. W klubie, na obrzeżach Warszawy, zorganizujemy Państwu turniej tenisowy, który dostarczy nie mniej sportowej rywalizacji niż zawody narciarskie. Po wręczeniu pucharów i dyplomów uczestnictwa każdemu z pracowników, spędzimy czas na terenie wokół kortów, ze starodrzewiem, wyznaczonym miejscem na ognisko i zadaszonym murowanym grillem.

Możliwości organizacji różnych form aktywności ruchowych jest nieskończenie wiele. Według Państwa życzenia, chętnie zorganizujemy te zupełnie niestandardowe, np. zaprzęgi psów Husky, zorbing w wodzie czy niekonwencjonalne rowery wodne pump – bike.

Po wszelkich zajęciach integracyjno – sportowych nie zapomnimy starannie i niekonwencjonalnie przygotować program wieczorny.